admin
12-01-18 0 Odsłon

Praca na stanowisku:OPARATOR MASZYNY I URZĄDZEŃ PRALNICZYCH
operator urządzeń do prania, prasowania i chemicznego czyszczenia tekstyliów

Rzemieślnicza 39A, 15-773 Białystok, powiat: m. Białystok, woj: podlaskie

Obowiązki:
obsługa maszyn i urządzeń pralniczych, obsługa klienta

Oferujemy:
Umowa o pracę na okres próbny

Opis

Wymagania
wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Inne wymagania: doświadczenie mile widziane, umiejętności krawieckie, materiałoznawstwo tekstylne

Dane Pracodawcy
Firma "Absolut" Wojciech Stasiełuk / Pralnia VIVA EKOLOGIA
Polska
podlaskie
m. Białystok
Białystok
Białystok Rzemieślnicza 39A

tel.
email:viva@viva.biz.pl
www.viva.biz.pl