admin
04-03-19 0 Odsłon

Praca na stanowisku:OLIGOFRENOPEDAGOG
nauczyciel upośledzonych umysłowo (oligofrenopedagog)

Jesionowa 23, 84-300 Lębork, powiat: lęborski, woj: pomorskie

Obowiązki:
praca z dziećmi z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego

Oferujemy:
Umowa o pracę na czas nieokreślony
praca od 07.00- 15.00

Opis
praca stała

Wymagania
wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: Pedagogika specjalna
Inne wymagania: Mile widziana znajomość języka angielskiego , inne dodatkowe kwalifikacje zawodowe , doświadczenie zawodowe

Dane Pracodawcy
USŁUGI OPIEKUŃCZO-SPECJALISTYCZNE Ramczyk - Wójcik Anna
Polska
pomorskie
lęborski
Lębork
Lębork Jesionowa 23

tel.607-300-478
email:aniaramczyk@o2.pl

Telefon: 607-300-478