admin
04-03-19 0 Odsłon

Praca na stanowisku:OGRODNIK
ogrodnik*

Myśliwska 80 B/15, 80-283 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Obowiązki:
Prace ogrodnicze, prace ziemne, koszenie trawników

Oferujemy:
Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wynagrodzenie brutto: do 1 030 PLN
Umowa zlecenie : 3 lata

pracodawca szczególnie zainteresowany zatrudnieniem obywateli UE/EOG i Szwajcarii

Wymagania
wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
języki: rosyjski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Inne wymagania: Wymagania: umiejętność obsługi kosy spalinowej oraz kosiarki. Miejsce pracy: Gdańsk - Trójmiasto. Kontakt: 604 085 746

Dane Pracodawcy
GARDEN DECOR Piotr Biadasz
Polska
pomorskie
m. Gdańsk
Gdańsk
Gdańsk Myśliwska 80 B

tel.604 085 746

Telefon: 604 085 746