admin
13-02-18 0 Odsłon

Praca na stanowisku:OCZYSZCZACZ ODLEWÓW
operator maszyn i urządzeń odlewniczych*

SZKOLNA 15, 47-200 Kędzierzyn-Koźle, powiat: kędzierzyńsko-kozielski, woj: opolskie

Obowiązki:
Oczyszczanie detali zgodnie z danymi instrukcjami pracy przy jednoczesnym zachowaniu odpowiedniej jakości. Wizualna ocena jakości detalu na stanowisku pracy. Rzetelne i czytelne wypełnianie dokumentacji na stanowisku pracy. Minimalizacja brakowości poprzez szybką reakcję w przypadku wykrycia braku.

Oferujemy:
Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie brutto: do 2 250 PLN

Opis

Wymagania
zawód: Operator maszyn i urządzeń odlewniczych* (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 1)
wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Inne wymagania: wyk. zawodowe, miesięczne doświadczenie, dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym 4 brygadowym.
Praca na 3 zmiany 6-14, 14-22, 22-6 w systemie 4 brygadowym.

Dane Pracodawcy
RANDSTAD POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Polska
opolskie
kędzierzyńsko-kozielski
Kędzierzyn-Koźle
Kędzierzyn-Koźle SZKOLNA 15

tel.665306401
email:maria.martyniuk@randstad.pl

Telefon: 665306401