admin
17-11-18 0 Odsłon

Praca na stanowisku:OBSŁUGA LODOWISKA "BIAŁY ORLIK " W USTCE
ekspedient wypożyczalni

Miejsce Pracy
Darłowska 3B, 76-270 Ustka, powiat: słupski, woj: pomorskie

Obowiązki:
wypożyczanie łyżew w godzinach otwarcia wypożyczalni, dbałość o stan łyżew i utrzymanie ich w stanie niepogarszającym się ponad normalne zużycie wynikające z ich użytkowania przez osoby wypożyczające, przygotowanie tafli lodowiska na dzień następny, dbanie o dobry stan lodowiska, tablic informacyjnych i kierunkowych, utrzymanie porządku na stanowisku pracy i zapleczu oraz sprzątanie każdorazowo po zakończeniu pracy; umowa zlecenie; ok. 42 godz. w tyg., wynagrodzenie 15 zł brutto za godz.

Oferujemy:
Umowa zlecenie/Umowa o świadczenie usług
Wynagrodzenie brutto: od 15 PLN

Opis

Wymagania
wykształcenie: gimnazjalne

Dane Pracodawcy
CENTRUM KULTURY GMINY USTKA
Polska
pomorskie
słupski
Ustka
Ustka Darłowska 3B

tel.515-135-677
email:biuro@ckgminaustka.pl

Telefon: 515-135-677