admin
06-12-17 0 Odsłon

Praca na stanowisku:OBSŁUGA JADALNI, ZMYWALNI
pomoc kuchenna

Chojnowska 4, 53-617 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie

Obowiązki:
OBSŁUGA JADALNI I ZMYWALNI NACZYŃ-MASZYNA MYJĄCO - WYPARZAJĄCA , UTRZYMYWANIE NALEŻYTEJ CZYSTOŚCI,ROZKŁADANIE NACZYŃ DO POSIŁKÓW DLA DZIECI,
Miejsce pracy: ul. Chojnowska 4, 53-617 Wrocław
Kontakt z pracodawcą : tel. 501-713-491
Sala G

Oferujemy:
Umowa o pracę na okres próbny

Opis

Wymagania
wykształcenie: zasadnicze zawodowe
uprawanienia: UMIEJĘTNOŚĆ PRACY W ZESPOLE
Inne wymagania: Wykształcenie zasadnicze zawodowe, staż pracy 2 lata na tym stanowisku lub podobnym, UMIEJETNOŚC PRACY W ZESPOLE I ODPOWIEDNIE PODEJSCIE DO DZIECI

staż pracy ogółem: lata: 2

Dane Pracodawcy
Niepubliczne Przedszkole Mały Twórca
Polska
dolnośląskie
m. Wrocław
Wrocław
Wrocław Chojnowska 4

tel.501-713-491

Telefon: 501-713-491