admin
11-01-18 0 Odsłon

Praca na stanowisku:NAUCZYCIEL WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO
nauczyciel przedszkola

Norberta Barlickiego 3, 41-103 Siemianowice Śląskie, powiat: m. Siemianowice Śląskie, woj: śląskie

Obowiązki:
- Nauczyciel wychowania przedszkolnego, opieka nad dziećmi, prowadzenie zajęć programowych, praca z dziećmi w wieku od 3-5 lat, prowadzenie zajęć dodatkowych np. plastycznych itp.
- Wynagrodzenie: 2200 zł/brutto. Praca na umowę o pracę na początek na okres próbny do trzech miesięcy. Po trzymiesięcznym okresie próbnym możliwość zatrudnienia na umowę o pracę na czas nieokreślony. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy.
- Praca w godzinach: 6:00-17:00. Wymagane wykształcenie wyższe pedagogiczne: Wychowanie przedszkolne. Doświadczenie NIE jest wymagane. Kontakt WYŁĄCZNIE telefoniczny (533-330-633) lub e-mail: sekretariat@wesole-przedszkole.com.pl

Oferujemy:
Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie: 2200 zł/brutto. Praca na umowę o pracę na początek na okres próbny do trzech miesięcy. Po trzymiesięcznym okresie próbnym możliwość zatrudnienia na umowę o pracę na czas nieokreślony. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy.

Opis

Wymagania
wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: Wychowanie przedszkolne, specjalizacja: Wychowanie przedszkolne
Inne wymagania: Wymagane wykształcenie wyższe pedagogiczne: Wychowanie przedszkolne. Doświadczenie NIE jest wymagane.

Dane Pracodawcy
NIEPUBLICZNE WESOŁE PRZEDSZKOLE
Polska
śląskie
m. Siemianowice Śląskie
Siemianowice Śląskie
Siemianowice Śląskie Norberta Barlickiego 3

tel.533-330-633
email:sekretariat@wesole-przedszkole.com.pl
www.wesole-przedszkole.com.pl

Telefon: 533-330-633