admin
12-01-18 0 Odsłon

Praca na stanowisku:NAUCZYCIEL WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO
nauczyciel przedszkola

Baczyńskiego 18, 27-600 Sandomierz, powiat: sandomierski, woj: świętokrzyskie

Obowiązki:
Opieka na dziećmi. Miejsce wykonywania pracy-Niepubliczne Przedszkole "Jaś i Małgosia

Oferujemy:
Umowa o pracę na okres próbny

Opis

Wymagania
zawód: Nauczyciel przedszkola
wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: pedagogika wczesnoszkolna lub przedszkolna
Inne wymagania: wykształcenie wyższe pedagogiczne- pedagogika wczesnoszkolna lub przedszkolna

Dane Pracodawcy
Fundacja"Dla naszych dzieci"
Polska
świętokrzyskie
sandomierski
Sandomierz
Sandomierz Baczyńskiego 18

tel.15 834 44 73

Telefon: 15 834 44 73