admin
15-02-18 0 Odsłon

Praca na stanowisku:NAUCZYCIEL WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO (O)
nauczyciel przedszkola

Miejsce Pracy
-, 33-100 Tarnów, powiat: m. Tarnów, woj: małopolskie

Obowiązki:
Nauczyciel wychowania przedszkolnego

Oferujemy:
Umowa o pracę w zastępstwie
Wynagrodzenie brutto: do 2 100 PLN
Prośba pracodawcy

Opis

Wymagania
wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: wychowanie przedszkolne
Inne wymagania: Wymagania: wykształcenie wyższe kierunkowe, min. 3 lata doświadczenia na stanowisku, mile widziane dodatkowe kwalifikacje (taniec, zajęcia rytmiczno-ruchowe). Praca w Tarnowie od pon. do pt. na dwie zmiany w godz.: I zmiana: 6.00 - 12.00, II zmiana: 12.00-18.00, wynagrodzenie: 2 100 zł brutto; możliwa zmiana umowy na umowę o pracę. Kontakt: Przedszkole Niepubliczne Promyczek, ul. Bema 9, 33-100 Tarnów, wcześniejszy kontakt tel.: 515 834 558 w godz. 10.00-12.00.

Dane Pracodawcy
PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE PROMYCZEK W TARNOWIE
Polska
małopolskie
m. Tarnów
Tarnów
Tarnów - 9

tel.515 834 558

Telefon: 515 834 558