admin
06-12-18 0 Odsłon

Praca na stanowisku:NAUCZYCIEL TERAPEUTA
pedagog specjalny

Reymonta 1/1, 32-020 Wieliczka, powiat: wielicki, woj: małopolskie

Obowiązki:
Współprowadzenie grupy specjalnej (cztero- lub pięcioosobowej). Prowadzenie dokumentacji pracy zgodnie z obowiązującymi przepisami. Wymiennie z drugim terapeutą przygotowywanie i prowadzenie zajęć edukacyjnych dla grupy. Prowadzenie zajęć indywidualnych (2 godziny w tygodniu)

Oferujemy:
Umowa o pracę na czas określony
pomiędzy 7.30-17.00

Opis
praca stała

Wymagania
wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
uprawanienia: komunikatywność","dobra organizacja pracy","kurs uprawnień pedagogicznych
Inne wymagania: Uprawnienie 1 : Kwalifikacje do pracy z dziećmi niepełnosprawnymi w przedszkolu
Umiejętność 1 : umiejętność pracy z dziećmi niepełnosprawnymi
Inne : Nie wymagane

Dane Pracodawcy
Niepubliczne Przedszkole Terapeutyczne Rozwijanka
Polska
małopolskie
wielicki
Wieliczka
Wieliczka Reymonta 1

tel.606717589
email:e.owczarek@rozwijanka.pl

Telefon: 606717589