admin
06-03-19 0 Odsłon

Praca na stanowisku:NAUCZYCIEL-TERAPEUTA
nauczyciel upośledzonych umysłowo (oligofrenopedagog)

Cecylii 28, 47-400 Racibórz, powiat: raciborski, woj: śląskie

Obowiązki:
Polskie Stowarzyszenie Terapii Behawioralnej
Wymagane kwalifikacje:
- oligofrenopedagogika,
- optymalnie PLTB (Polska Licencja Terapeuty Behawioralnego) lub co najmniej-bazowy, 3-modułowy kurs z zakresu terapii behawioralnej lub ukończone studia podyplomowe z zakresu SAZ (Stosowana analiza zachowania),
- psycholog z kwalifikacjami pedagogicznymi.
W przypadku braku kwalifikacji behawioralnych-niezbędna jest gotowość do ich nabywania.
Pracodawca oferuje:
- pracę w dynamicznym, rozwijającym się zespole,
- bezpłatną superwizję superwizorów behawioralnych,
- możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji.

Oferujemy:
Umowa o pracę na okres próbny

Opis

Wymagania

Dane Pracodawcy
NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA SPECJALNA "UMIEM RACIBÓRZ"
Polska
śląskie
raciborski
Racibórz
Racibórz Cecylii 28

tel.
email:szkola-raciborz@umiem.org