admin
15-11-17 0 Odsłon

Praca na stanowisku:NAUCZYCIEL
pozostali nauczyciele szkół podstawowych

Akacjowa 148, 05-152 Kaliszki, powiat: nowodworski, woj: mazowieckie

Obowiązki:
Wychowactwo w klasach 1-3.
Osoby zainteresowane ofertą pracy proszone są o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych na adres e-mail: beata@paluchowska.eu

Oferujemy:
Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wynagrodzenie brutto: 2 500 - 3 300 PLN

Opis
praca stała

Wymagania
wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: Pedagogika wczesnoszkolna
języki: angielski, w mowie - biegły, w piśmie - biegły
Inne wymagania: Staż pracy od 4 miesięcy do 4 lat, umiejętność pracy w zespole, kreatywność, umiejętność pracy z dziećmi, samodzielność.
staż pracy ogółem: lata: 0, miesiące: 4

Dane Pracodawcy
ALMAVI Sp. z o. o.
Polska
mazowieckie
nowodworski
Czosnów
Kaliszki Akacjowa 148

tel.
email:beata@paluchowska.eu