admin
10-01-18 0 Odsłon

Praca na stanowisku:NAUCZYCIEL JĘZYKA NIEMIECKIEGO
nauczyciel języka obcego w szkole podstawowej

GŁÓWNA 98A, 47-253 Łany, powiat: kędzierzyńsko-kozielski, woj: opolskie

Obowiązki:
nauczyciel języka niemieckiego w szkole podstawowej

Oferujemy:
Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie brutto: do 764,67 PLN
wynagrodzenie dla nauczyciela stażysty
6/18 etatu

Opis

Wymagania
uprawanienia: PRAWO JAZDY KAT. B
wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Inne wymagania: wyk. wyższe magisterskie pedagogiczne, z kwalifikacjami do języka niemieckiego, minimum 2 lata pracy, prawo jazdy kat. B
Praca w godz. 7:40 - 15:15 według planu zajęć
6/18 etatu godziny dydaktyczne
Podane wynagrodzenie dla nauczyciela stażysy, może ulec zmianie w zależności od posiadanego stopnia awansu zawodowego

Dane Pracodawcy
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W ŁANACH
Polska
opolskie
kędzierzyńsko-kozielski
Cisek
Łany GŁÓWNA 98A

tel.77 487 57 24
email:splany@wodip.opole.pl

Telefon: 77 487 57 24