admin
06-12-17 0 Odsłon

Praca na stanowisku:NAUCZYCIEL JĘZYKA ANGIELSKIEGO R23/4623-1796/17
nauczyciel języka obcego

Miejsce Pracy
87-815 Smólnik, powiat: włocławski, woj: kujawsko-pomorskie

Obowiązki:
Nauczyciel języka angielskiego w Szkole Podstawowej

Oferujemy:
Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie brutto: od 1 529,33 PLN
- w zależności od stopnia awansu zawodowego

Opis

Wymagania
zawód: Nauczyciel języka obcego
wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
języki: angielski, w mowie - biegły, w piśmie - biegły
uprawanienia: PRZYGOTOWANIE PEDAGOGICZNE
Inne wymagania: wykszt. wyższe kierunkowe, przygotowanie pedagogiczne, mile widziane doświadczenie

SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI IM. JANUSZA KORCZAKA W SMÓLNIKU
Polska
kujawsko-pomorskie
włocławski
Włocławek
Smólnik

tel.606-950-448, 54 253-16-27

Telefon: 606-950-448, 54 253-16-27