admin
22-03-19 0 Odsłon

Praca na stanowisku:NAUCZYCIEL J. POLSKIEGO
nauczyciel języka polskiego w szkole podstawowej

WSCHOWSKA 15, 64-200 Wolsztyn, powiat: wolsztyński, woj: wielkopolskie

Obowiązki:
praca w wymiarze 2 godzin, pracodawca wymaga uprawnień z zakresu oligofrenopedagogiki, socjoterapii lub resocjalizacji

Oferujemy:
Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie brutto: od 387 PLN

Opis

Wymagania
wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne
uprawanienia: PRZYGOTOWANIE PEDAGOGICZNE
","KURS KWALIFIKACYJNY Z ZAKRESU OLIGOFRENOPEDAGOGIKI","uprawnienia pedagogiczne z zakresu socjoterapii

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI W WOLSZTYNIE
Polska
wielkopolskie
wolsztyński
Wolsztyn
Wolsztyn WSCHOWSKA 15

tel.68 384 22 18

Telefon: 68 384 22 18