admin
07-03-19 0 Odsłon

Praca na stanowisku:NAUCZYCIEL FIZYKI
nauczyciel fizyki i astronomii

Osiedle pomorskie 13, 65-001 Zielona Góra, powiat: m. Zielona Góra, woj: lubuskie

Obowiązki:
Nauczyciel fizyki

Oferujemy:
Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wynagrodzenie brutto: od 480 PLN

Opis

Wymagania
wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Inne wymagania: Wymagania do prowadzenia takich zajęć:
1. studia pierwszego stopnia lub jednolite studia magisterskie, na kierunku (specjalności) zgodnu z nayczanym przedmiotem- fizyka, oraz posiada przygotowanie pedagogiczne lub:
2. studia drugiego stopnia lub jednolite studia magisterskie na kierunku (specjalności) zgodnym z nayczanym przedmiotem- fizyka, oraz posiada przygotowaie pedagogiczne lub:
3. studia pierwszego stopnia na kierunku, którego efekty kształcenia o których mowa w przepisach wydanych na podstawie art. 9 ustawy z dnia 27 lipca 2005r. - Prawo o szkolnictwie wyższym, w zakresie wiedzy i umiejetności obejmują treści nauczanego przedmiotu lub prowadzonych zajęć, wskazane w podstawie programowej dla tego przedmiotuna odpowiednim etapie edukacyjnym, oraz posiada przygotowanie pedagogiczne lub:
4. studia pierwszego stopnia na kierunku (specjalności) innym niż fizyka oraz studia podyplomowe lub kurs kwalifikacyjny w zakresie fizyki, oraz posiada przygotowanie pedagogiczne, lub
5. zakład kształcenia nauczycieli w specjalności fizyka
6. zakład kształcenia nauczycieli w specjalności innej niż fizyka oraz kurs kwalifikacyjny w zakresie wiedzy o społeczeństwie;

Dane Pracodawcy
Chrześcijańska Szkoła Podstawowoa "SALOMON"
Polska
lubuskie
m. Zielona Góra
Zielona Góra
Zielona Góra Osiedle pomorskie 13

tel.683207777

Telefon: 683207777