admin
15-09-17 0 Odsłon

Praca na stanowisku:NAUCZYCIEL EDUKACJI WCZESNOSZKOLNEJ
nauczyciel nauczania początkowego

Miejsce Pracy
40-743 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie

Obowiązki:
- Kontrola przebiegu nauki w szkole. Spotkania i nauka on-line z dziećmi. Sprawdzanie postępów prac oraz egzaminowanie dzieci. Prowadzenie dokumentacji szkolnej. Utrzymanie relacji z rodzicami uczniów zainteresowanych nauką w szkole. Nadzór nad obiegiem korespondencji, kontrola danych uczniów.
- Wynagrodzenie: 2500 zł/brutto. Praca na umowę o pracę na czas nieokreślony. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy.
- Praca w godzinach: 10:00-18:00. Wymagania: wykształcenie wyższe pedagogiczne. Prace administracyjne, jako nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej. Uprawnienia nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej. Dobra organizacja pracy, biegła obsługa komputera. Dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie. Kontakt telefoniczny (32-441-70-34) w godzinach: 10:00-16:00 lub e-mail: szkola@polonia.edu.pl

Oferujemy:
Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wynagrodzenie: 2500 zł/brutto. Praca na umowę o pracę na czas nieokreślony. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy.

Opis
praca stała

Wymagania
wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne
języki: angielski, w mowie - dobry, w piśmie - dobry
uprawanienia: Uprawnienia nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej
Inne wymagania: Wymagania: wykształcenie wyższe pedagogiczne. Prace administracyjne, jako nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej. Uprawnienia nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej. Dobra organizacja pracy, biegła obsługa komputera. Dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie.

Dane Pracodawcy
NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA FEP
Polska
śląskie
m. Katowice
Katowice
Katowice

tel.32-441-70-34
email:szkola@polonia.edu.pl

Telefon: 32-441-70-34