admin
15-09-17 0 Odsłon

Praca na stanowisku:NAUCZYCIEL CHEMII
nauczyciel chemii

Piłsudskiego 24, 58-200 Dzierżoniów, powiat: dzierżoniowski, woj: dolnośląskie

Obowiązki:
nauczyciel chemii w Zespole szkól nr 2 zgodnie z organizacją roku szkolnego

Oferujemy:
Umowa na czas wyk. określonej pracy
Wynagrodzenie brutto: od 770 PLN
wynagrodzenie od 770-1050 zł.brutto-praca na 1/3 etatu,wykształcenie wyższe- kierunek-chemia;kurs pedagogiczny dla nauczycieli

Opis

Wymagania
wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: chemia
Inne wymagania: wykształcenie wyższe.kierunek -chemia,kurs pedagogiczny dla nauczycieli,wynagrodzenie od 770,oo do 1050,00 zł.brutto- praca na 1/3 etatu

Dane Pracodawcy
Zespół Szkół nr 2 w Dzierżoniowie
Polska
dolnośląskie
dzierżoniowski
Dzierżoniów
Dzierżoniów Piłsudskiego 24

tel.748315260
email:szkola@z.sz.dzierzoniow.pl

Telefon: 748315260