admin
16-02-17 0 Odsłon

Praca na stanowisku:NAUCZYCIEL ANGIELSKIEGO
nauczyciel języka obcego w szkole podstawowej

Miejsce Pracy
43-190 Mikołów, powiat: mikołowski, woj: śląskie

Obowiązki:
- Nauczanie angielskiego dzieci w szkole podstawowej w Mikołowie.
- Wynagrodzenie: 25 zł/brutto/godzina lekcyjna. Praca na umowę zlecenie na 4 miesiąc, z możliwością podpisania kolejnej umowy.
- Zlecenie wykonywanie w godzinach popołudniowych. Wymagane wykształcenie wyższe licencjackie lub magisterskie (Filologia Angielska) z przygotowaniem pedagogicznym. Doświadczenie NIE jest wymagane. Kontakt telefoniczny (8:00-19:00) (Tel. 85-653-73-83) lub e-mail: przetargi@jezykiswiata.pl

Oferujemy:
Umowa zlecenie
Wynagrodzenie brutto: od 25 PLN
Wynagrodzenie: 25 zł/brutto/godzina lekcyjna. Praca na umowę zlecenie na 4 miesiąc, z możliwością podpisania kolejnej umowy.

Opis

Wymagania
wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: Filologia Angielska, specjalizacja: Filologia Angielska
języki: angielski, w mowie - biegły, w piśmie - biegły
Inne wymagania: Wymagane wykształcenie wyższe licencjackie lub magisterskie (Filologia Angielska) z przygotowaniem pedagogicznym. Doświadczenie NIE jest wymagane.

Ośrodek Nauczania Języków Obcych Języki Świata Katarzyna Anna Rokicka
Polska
śląskie
mikołowski
Mikołów
Mikołów

tel.85-653-73-83
email:przetargi@jezykiswiata.pl
www.jezykiswiata.pl

Telefon: 85-653-73-83