admin
13-02-18 0 Odsłon

Praca na stanowisku:MURARZ PIECÓW PRZEMYSŁOWYCH
pulpitowy wielkich pieców

Powstańców Śląskich 1, 47-330 Zdzieszowice, powiat: krapkowicki, woj: opolskie

Obowiązki:
Praca przy budowie oraz serwisowaniu obiektów na koksowni
Zdzieszowice

Oferujemy:
Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie brutto: do 16 PLN

Opis

Wymagania
wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Inne wymagania: wy. zawodowe lub średnie, obowiązkowo doświadczenie na stanowisku murarz pieców przemysłowych
Praca na I zmianę pn-pt w godz. 6-14, soboty go uzgodnienia. Miejsce pracy: ArcelorMittal Poland Koksownia Zdzieszowice.

PIECEXPORT - PIECBUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Polska
opolskie
krapkowicki
Zdzieszowice Powstańców Śląskich 1

tel.608 374 015
email:mparada@pcxt.pl

Telefon: 608 374 015