admin
13-03-18 0 Odsłon

Praca na stanowisku:MONTER WYROBÓW Z DREWNA
monter wyrobów z drewna

Miejsce Pracy
67-108 Lubięcin, powiat: nowosolski, woj: lubuskie

Obowiązki:
Praca w Lubięcinie (III zmianowa lub 4 brygadowa) przy obróbce wyrobów z drewna. Znajomość i przestrzeganie reguł zawartych w dokumentacji techniczno-ruchowej (DTR) dotyczących obsługi technicznej i użytkowania urządzenia/maszyny/pojazdu, wymiana narzędzi zgodnie z procedurami. Ścisłe i terminowe rozliczanie się ze zleconych zadań przez bezpośredniego przełożonego. Montaż wyrobu gotowego:
- kontrola jakości półfabrykatu podstawionego do stołu montażowego,
- układanie półfabrykatu na stole montażowym zgodnie z technologią,
- zbijanie ułożonych elementów zgodnie z technologią,
- kontrola jakości zmontowanego wyrobu,
- pakowanie wyrobu gotowego zgodnie z technologia.
Pobieranie niezbędnej ilości okuć. Pobieranie niezbędnych urządzeń produkcyjnych (pistoletów pneumatycznych, wkrętarek, bandownic itp.). Przekazywanie do ponownej obróbki półfabrykatów niespełniających norm jakościowych obowiązujących w zakładzie, przestrzeganie przepisów BHP I PPOŻ oraz dbałość o BHP. Przygotowanie stanowiska montażowego: przygotowanie lagarów, przygotowanie desek obiciowych, podłączenie i sprawdzenie narzędzi. Użytkowanie powierzonego sprzętu zgodnie z instrukcją obsługi i przeznaczeniem. Obsługa maszyn szczególnie niebezpiecznych: piły formatowe, piły czterostronne, wielopiły.


Oferujemy:
Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie brutto: od 2 100 PLN
13,00 zł brutto na godz.

Opis


Wymagania
wykształcenie: zasadnicze zawodowe, inne
Inne wymagania: Wymagana znajomość i przestrzeganie reguł zawartych w dokumentacji techniczno-ruchowej (DTR) dotyczących obsługi technicznej i użytkowania urządzenia/maszyny/pojazdu, wymiana narzędzi zgodnie z procedurami, samodzielność w zakresie wykonywania czynności, sumienność, odpowiedzialność, min. 6 m-czne doświadczenie w pracy na produkcji, mile widziane uprawnienia na wózek widłowy, mobilność gdyż pracodawca nie gwarantuje dojazdu do miejsca pracy. Brak przeciwskazań zdrowotnych do pracy w hałasie do 94dB, w wibracjach, w pyle przemysłowym, przy uwzględnieniu czynników biologicznych: grzybów i pleśni drewna oraz przy dźwiganiu do 30 kg. Pracodawca nie bierze pod uwagę kandydatów, którzy byli już rekrutowani przez ww. firmę do z-du w Lubięcinie.

Dane Pracodawcy
"Emat" HRC Elżbieta Matysiak
Polska
lubuskie
nowosolski
Nowa Sól
Lubięcin Dąbrowskiego 1

Kontakt
sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
tel.505 693 712
email:
www.emat.com.pl

Telefon: 505 693 712

QR code

Inne oferty pracy:

Polecane


Praca.eua.pl - Oferty pracy z Polski oraz zagraniczne, Baza CV