admin
16-02-17 0 Odsłon

Praca na stanowisku:MONTER TARASÓW, ELEWACJI I PODŁÓG.
pozostali posadzkarze, parkieciarze i glazurnicy

Miejsce Pracy
80-299 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Obowiązki:
Montaż tarasów, elewacji i podłóg.

Oferujemy:
Umowa zlecenie
Wynagrodzenie brutto: do 13 PLN

pracodawca szczególnie zainteresowany zatrudnieniem obywateli UE/EOG i Szwajcarii

Wymagania
wykształcenie: średnie zawodowe
uprawanienia: Prawo jazdy kat B
Inne wymagania: Wymagania: wykształcenie średnie, minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku, umiejętność montażu tarasów, parkietów i elewacji, prawo jazdy kat. B, zdolności techniczne i manualne. Miejsce pracy: Gdańsk-Osowa. Kontakt osobisty: Gdańsk, ul. Kielnieńska 186, telefoniczny: 58 342 41 72.
staż pracy ogółem: lata: 1

Dane Pracodawcy
Centrum Parkietowe Agnieszka Pietrzak
Polska
pomorskie
m. Gdańsk
Gdańsk
Gdańsk Kielnieńska 186

tel.58 342 41 72

Telefon: 58 342 41 72