Litecoin Miner - Mine and Earn free LitecoinstartMiner - free and simple next generation Bitcoin mining software

admin
16-02-17 0 Odsłon

Praca na stanowisku:MONTER STOLARKI ALUMINIOWEJ I STALOWEJ
monter konstrukcji aluminiowych

Jana Olbrachta 3/P, 63-500 Ostrzeszów, powiat: ostrzeszowski, woj: wielkopolskie

Obowiązki:
Montaż konstrukcji aluminiowych i stalowych na terenie całego kraju

Oferujemy:
Umowa zlecenie
Wynagrodzenie brutto: od 13 PLN
13,00 brutto/ godzinę

Opis

Wymagania
wykształcenie: zasadnicze zawodowe, budowlane
Inne wymagania: Praca na terenie całego kraju.
Prace na wysokości.
Doświadczenie n apodobnym stanowisku minimum 3 miesiące.
staż pracy ogółem: lata: 0, miesiące: 3

Dane Pracodawcy
AL-MADR s.c. Andrzej Kloza Daniel Huehndorf
Polska
wielkopolskie
ostrzeszowski
Ostrzeszów
Ostrzeszów Jana Olbrachta 3

tel.691777761

Telefon: 691777761