admin
06-03-19 0 Odsłon

Praca na stanowisku:MONTER-ŚLUSARZ
monter konstrukcji stalowych

Alojzego Pawliczka 22A, 41-800 Zabrze, powiat: m. Zabrze, woj: śląskie

Obowiązki:
Wykonywanie elementów stalowych (wykrawanie, szczepienie, montaż),obsługa maszyn i urządzeń (elektronarzędzi, prasy hydraulicznej, narzędzi pomiarowych, urządzeń spawalniczych), obróbka metali, montowanie większych detali, konstrukcji, urządzeń oraz podzespołów i zespołów zgodnie z dokumentacją techniczną, wykonywanie prac związanych z remontami i bieżącymi naprawami, montaż poszczególnych części w zespoły, sprawdzanie ich współdziałania za pomocą przyrządów kontrolno-pomiarowych. Godziny pracy: 06.00-14.00, 14.00-22.00.
Umowa o pracę lub umowa zlecenie - do uzgodnienia

Oferujemy:
Umowa o pracę na okres próbny
od 2 800 zł brutto

Opis

Wymagania
zawód: Monter konstrukcji stalowych (wymagany staż - lata: 1)
wykształcenie: zasadnicze zawodowe
uprawanienia: Rysunek techniczny
Inne wymagania: wykształcenie zawodowe, umiejętność rozwiązywania problemów technicznych, precyzyjność, dbałość o najmniejsze szczegóły, znajomość rysunku technicznego, dokumentacji technicznej, doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
staż pracy ogółem: lata: 1

Dane Pracodawcy
METALKONS Sp. z o.o.
Polska
śląskie
m. Zabrze
Zabrze
Zabrze Alojzego Pawliczka 22A

tel.538 443 054

Telefon: 538 443 054