admin
11-01-18 0 Odsłon

Praca na stanowisku:MONTER SIECI SANITARNYCH
monter sieci, instalacji i urządzeń sanitarnych*

ANTONINY GRYGOWEJ, 20-260 Lublin, powiat: m. Lublin, woj: lubelskie

Obowiązki:
Montaż zewnętrznych sieci sanitarnych na budowie drogi w Lublinie.

Oferujemy:
Umowa o pracę na okres próbny

Opis

Wymagania
wykształcenie: podstawowe
uprawanienia: MONTAŻ INSTALACJI WODNO-KANALIZACYJNEJ
Inne wymagania: Co najmniej roczne doświadczenie w pracy na ww. stanowisku, mile widziane prawo jazdy kat. "B"oraz umiejętność obsługi niwelatora

staż pracy ogółem: lata: 1

Dane Pracodawcy
BUDIMEX SPÓŁKA AKCYJNA
Polska
lubelskie
m. Lublin
Lublin
Lublin ANTONINY GRYGOWEJ 4

tel.512068331
email:dominik.stefaniak@budimex.pl

Telefon: 512068331