admin
04-09-17 0 Odsłon

Praca na stanowisku:MONTER RUSZTOWAŃ PRACA W SOSNOWCU
monter rusztowań

Miejsce Pracy
41-200 Sosnowiec, powiat: m. Sosnowiec, woj: śląskie

Obowiązki:
- Stawianie rusztowań.
- Wynagrodzenie: od 2200 do 2500 zł/brutto + nadgodziny. Praca na umowę o pracę tymczasową na 6 miesięcy, z możliwością podpisania kolejnej umowy. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy.
- Praca: 7:00-15:00 + czasami soboty, niedziele. Wykształcenie BEZ znaczenia. Wymagane doświadczenie zawodowe min. 1 rok na jako monter rusztowań lub na podobnym stanowisku. Mile widziane Prawo jazdy kat. B. Kontakt telefoniczny (9:00-17:00) (Tel. 786-294-431) lub e-mail: info@ccmcc.pl

Oferujemy:
Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie brutto: 2 200 - 2 500 PLN
Wynagrodzenie: od 2200 do 2500 zł/brutto + nadgodziny. Praca na umowę o pracę tymczasową na 6 miesięcy, z możliwością podpisania kolejnej umowy. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy.

Opis
praca w wolne dni

Wymagania
wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
uprawanienia: Zaangażowanie","Solidność","Chęć do pracy","Punktualność
Inne wymagania: Wykształcenie BEZ znaczenia. Wymagane doświadczenie zawodowe min. 1 rok na jako monter rusztowań lub na podobnym stanowisku. Mile widziane Prawo jazdy kat. B.
staż pracy ogółem: lata: 1

Dane Pracodawcy
CCM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Polska
śląskie
m. Sosnowiec
Sosnowiec
Sosnowiec

tel.786-294-431
email:info@ccmcc.pl
www.ccmcc.pl

Telefon: 786-294-431