admin
11-01-18 0 Odsłon

Praca na stanowisku:MONTER RUROCIĄGÓW PRZEMYSŁOWYCH
monter rurociągów przemysłowych

3 MAJA 2/52, 13-100 Nidzica, powiat: nidzicki, woj: warmińsko-mazurskie

Obowiązki:
Przygotowywanie - obróbka ręczna i mechaniczna elementów instalacji sieci przemysłowych i urządzeń przemysłowych, bardzo dobre czytsanie rysunku technicznego.
Miejsce wykonywania pracy teren całego kraju.
Zatrudnienie na okres 3 lat.

Oferujemy:
Umowa o pracę na czas określony

Opis

Wymagania
zawód: Monter rurociągów przemysłowych (wymagany staż - lata: 2)
wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Dane Pracodawcy
"MIDAS" Międzynarodowe Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe
Polska
warmińsko-mazurskie
nidzicki
Nidzica
Nidzica 3 MAJA 2

tel.883 921 567

Telefon: 883 921 567