admin
07-03-19 0 Odsłon

Praca na stanowisku:MONTER MASZYN I URZĄDZEŃ
(NR 1346)
pozostali monterzy gdzie indziej niesklasyfikowani

Stanisława Jana Rolbieskiego 2, 85-862 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Obowiązki:
montowanie i pakowanie produktów zgodnie z obowiązującą instrukcją i dokumentacją, testowanie wyrobów gotowych, realizacja celów zespołowych i indywidualnych

(praca II zmianowa: 6.00-14.00, 14.00-22.00, 3 m-ce okres próbny)

Oferujemy:
Umowa o pracę na okres próbny

Opis

Wymagania
wykształcenie: zasadnicze zawodowe, techniczne
uprawanienia: czytanie rysunku technicznego
Inne wymagania: preferowane wykształcenie techniczne, wymagane co najmniej roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
staż pracy ogółem: lata: 1

SPX FLOW TECHNOLOGY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Polska
kujawsko-pomorskie
m. Bydgoszcz
Bydgoszcz
Bydgoszcz Stanisława Jana Rolbieskiego 2

tel.
email:rekrutacja@spxflow.com