admin
27-12-17 0 Odsłon

Praca na stanowisku:MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH - ŚLUSARZ
ślusarz*

PRZEMYSŁOWA 85, 62-510 Konin, powiat: m. Konin, woj: wielkopolskie

Obowiązki:
wykonywanie konstrukcji nośnych różnych urządzeń przemysłowych, zbiorników, pomostów, łączenie poszczególnych zespołów w konstrukcje poprzez spawanie, łączenie na śruby pasowane lub sprężające lub poprzez nitowanie

Oferujemy:
Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: od 13 PLN

Opis

Wymagania
zawód: Ślusarz* (wymagany staż - lata: 1)
wykształcenie: średnie zawodowe
uprawanienia: SPAWANIE W OSŁONIE GAZU AKTYWNEGO METODĄ MAG 135","CZYTANIE RYSUNKU TECHNICZNEGO
staż pracy ogółem: lata: 1

Dane Pracodawcy
FUGO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Polska
wielkopolskie
m. Konin
Konin
Konin PRZEMYSŁOWA 85

tel.665 660 409
email:personalny@fugo.com.pl

Telefon: 665 660 409