admin
04-12-17 0 Odsłon

Praca na stanowisku:MONTER / KONSERWATOR INSTALACJI WENTYLACYJNYCH I KLIMATYZACYJNYCH
monter / konserwator instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

Modlińska 16, 05-110 Jabłonna, powiat: legionowski, woj: mazowieckie

Obowiązki:
Montaż instalacji z rur ocynkowanych wraz z montażem urządzeń i osprzętu wentylacyjnego. Montaż instalacji z mur miedzianych z montażem urządzeń klimatyzacyjnych. Serwis urzadzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych.

Oferujemy:
Umowa o pracę na okres próbny

Opis

Wymagania
wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Inne wymagania: Obsługa podstawowych urządzeń: szlifierka, wkrętarka, wiertarka itp.

Klimatyzacja Wentylacja Chłodnictwo Ka Wu Cha Jolanta Gutowska
Polska
mazowieckie
legionowski
Jabłonna
Jabłonna Modlińska 16

tel.797 347 707
email:jolanta.gutowska@kawucha.pl
www.kawucha.pl

Telefon: 797 347 707