admin
06-03-19 0 Odsłon

Praca na stanowisku:MONTER IZOLACJI PRZEMYSŁOWYCH (O)
monter izolacji przemysłowych*

Mostowa 14, 33-100 Tarnów, powiat: m. Tarnów, woj: małopolskie

Obowiązki:
Wykonywanie izolacji termicznych na obiektach przemysłowych; montaż osłon z blachy dla różnego rodzaju izolacji przemysłowych.

Oferujemy:
Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wynagrodzenie brutto: 2 300 - 3 500 PLN

Opis
praca stała

Wymagania
wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Inne wymagania: Wymagania: wykształcenie zasadnicze zawodowe, doświadczenie na podobnym stanowisku, prawo jazdy kat. B, umiejętność czytania dokumentacji technicznej, umiejętność pracy w zespole, planowania i dobrej organizacji a także umiejętność pracy pod presją, podstawowa znajomość języka angielskiego, mile widziana znajomość j. norweskiego i j. niemieckiego. Zakres obowiązków: wykonywanie izolacji termicznych na obiektach przemysłowych; montaż osłon z blachy dla różnego rodzaju izolacji przemysłowych. Praca na terenie kraju (dojazd i zakwaterowanie zapewnione) od poniedziałku do piątku na jedną zmianę w godz.: 7.00 - 15.00 lub do uzgodnienia, wynagrodzenie: 2 300 - 3 500 zł brutto + dieta. Kontakt: TINSMITHu0026INSULATION Sp. z o.o.; ul. Mostowa 14, 33-100 Tarnów; wcześniejszy kontakt tel.: 570 010 423; CV przesyłać na adres e-mail: l.bujak@tinsmith-insulation.com

Dane Pracodawcy
TINSMITHu0026INSULATION Sp. z o.o.
Polska
małopolskie
m. Tarnów
Tarnów
Tarnów Mostowa 14

tel.570 010 423
email:l.bujak@tinsmith-insulation.com

Telefon: 570 010 423