admin
04-12-17 0 Odsłon

Praca na stanowisku:MONTER IZOLACJI
pozostali monterzy izolacji

Kosynierów Gdyńskich 44, 66-400 Gorzów Wielkopolski, powiat: m. Gorzów Wielkopolski, woj: lubuskie

Obowiązki:
montaż izolacji technicznej, montaż wełny mineralnej wraz z oblachowaniem na urzadzeniach grzewczych typu zbiorniki, kotły energetyczne, rurociągi, kanały, turbiny

Oferujemy:
Umowa o pracę na okres próbny
6-14 lub 07-15

Opis

Wymagania
wykształcenie: podstawowe
Inne wymagania: możliwość przyuczenia, dodatkowy atut podstawowa znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane "IZOBUD-REM" Jan Horoszkiewicz
Polska
lubuskie
m. Gorzów Wielkopolski
Gorzów Wielkopolski
Gorzów Wielkopolski Kosynierów Gdyńskich 44

tel.95-722-50-50 wew.25
email:biuro@izobud.pl
www.izobud.pl

Telefon: 95-722-50-50 wew.25