admin
20-11-18 0 Odsłon

Praca na stanowisku:MONTER - INSTALATOR URZĄDZEŃ TECHNICZNYCH W BUDOWNICTWIE WIEJSKIM
monter-instalator urządzeń technicznych w budownictwie wiejskim

Miejsce Pracy
63-708 Rozdrażew, powiat: krotoszyński, woj: wielkopolskie

Obowiązki:
wymagania: wykształcenie zawodowe mile widziane, doświadczenie min. 1 rok, umiejętność spawania, umiejętności manualne, prawo jazdy kat. B mile widziane
Zakres obowiązków: instalowanie i uruchamianianie urządzeń technicznych w budownictwie wiejskim
praca w Rozdrażewie oraz wg posiadanych kontaktów na terenie Polski i Unii Europejskiej; delegacje

Oferujemy:
Umowa o pracę na czas nieokreślony

Opis
praca stała

Wymagania
uprawanienia: zdolności manualne","Umiejętność spawania
wykształcenie: zasadnicze zawodowe
staż pracy ogółem: lata: 1

Dane Pracodawcy
ZAKŁAD USŁUGOWO - HANDLOWY" GNIAZDOWSKI"
Polska
wielkopolskie
krotoszyński
Rozdrażew
Rozdrażew

tel.600 894 832

Telefon: 600 894 832