admin
11-01-18 0 Odsłon

Praca na stanowisku:MONTER INSTALACJI SANITARNYCH
(NR 0210)
monter sieci wodnych i kanalizacyjnych

Towarowa 36, 85-746 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Obowiązki:
wykonywanie instalacji wodociągowych, gazowych i kanalizacyjnych
montaż instalacji kanalizacyjnych, sanitarnych i deszczowych, grawitacyjnej z rur PVC
nauka materiałoznawcza w instalacjiach wod-kan c.o i gazowych

Oferujemy:
Umowa o pracę na czas określony
19 zł/h brutto

Opis

Wymagania
wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Dane Pracodawcy
PPHU MONTER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Polska
kujawsko-pomorskie
m. Bydgoszcz
Bydgoszcz
Bydgoszcz Towarowa 36

tel.52 345 33 35
email:monter@ix.pl

Telefon: 52 345 33 35