admin
07-03-19 0 Odsłon

Praca na stanowisku:MONTER INSTALACJI I URZĄDZEŃ SANITARNYCH
monter instalacji i urządzeń sanitarnych

41-943 Piekary Śląskie -, powiat: m. Piekary Śląskie, woj: śląskie

Obowiązki:
Budowa, remont, przebudowa instalacji sanitarnych (tj. instalacje gazowe, wodne, kanalizacyjne, centralnego ogrzewania, klimatyzacyjne, wentylacyjne i spalinowe); praca na terenie woj. śląskiego

Oferujemy:
Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie brutto: do 2 250 PLN

Opis

Wymagania
wykształcenie: zasadnicze zawodowe
uprawanienia: prawo jazdy kat. B","Wykonywanie połączeń rurociągów z poliolefin, metodą zgrzewania doczołowego i elektrooporowego."," prawo jazdy kat B
uprawanienia: Świadectwo kwalifikacyjne E - uprawniające do zajmowania się eksploatacją urządzeń
Inne wymagania: wyszktałcenie zawodowe; prawo jazdy kat. B; uprawnienia spawacza (moduł II i III) lub acetylowo-tlenowe mile widziane

Dane Pracodawcy
F.U.H. "INŻ-SANIT" Beata Ptak
Polska
śląskie
m. Piekary Śląskie
Piekary Śląskie
Piekary Śląskie Heneczka -

tel.603336252
email:inz_sanit_mp@o2.pl

Telefon: 603336252