admin
15-09-17 0 Odsłon

Praca na stanowisku:MONTER
monter konstrukcji stalowych

Gorczycowa 2B/8, 81-591 Gdynia, powiat: m. Gdynia, woj: pomorskie

Obowiązki:
Montaż konstrukcji stalowych według rysunku technicznego, łączenie elementów konstrukcji za pomocą nitowania, skręcania lub spawania. Odczyt dokumentacji technicznej, wykonywanie czynności zgodnie z dokumentacją.

Oferujemy:
Umowa zlecenie
Wynagrodzenie brutto: od 13,5 PLN

Opis

Wymagania
zawód: Monter konstrukcji stalowych (wymagany staż - lata: 1)
wykształcenie: średnie zawodowe
języki: rosyjski, w mowie - dobry, w piśmie - dobry
Inne wymagania: Uprawnienia/Umiejętności: Montowanie konstrukcji stalowych.

Dane Pracodawcy
TAVRIA SP. Z O.O.
Polska
pomorskie
m. Gdynia
Gdynia
Gdynia Gorczycowa 2B

tel.736 401 735
email:tavria.gdansk.pl@gmail.com

Telefon: 736 401 735