admin
04-12-17 0 Odsłon

Praca na stanowisku:MONTER / ELEKTRYK URZĄDZEŃ REKLAMOWYCH
elektromonter reklam świetlnych

INŻYNIERSKA 8P, 20-484 Lublin, powiat: m. Lublin, woj: lubelskie

Obowiązki:
Montaż, konserwacja i naprawa urządzeń reklamowych, wykonywanie instalacji elektrycznych urządzeń reklamowych. Konserwacja instalacji urządzeń reklamowych.

Oferujemy:
Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: 18 - 20 PLN
zł / h + nagroda uznaniowa

Opis

Wymagania
wykształcenie: zasadnicze zawodowe
uprawanienia: Prawo jazdy kategorii B","UPRAWNIENIA DO PRACY NA WYSOKOŚCI","Uprawnienia elektryczne do 1 kV (SEP)
Inne wymagania: Doświadczenie w aplikowaniu folii, wydruków na folii. Oklejanie samochodów, składanie liter kasetowych, kasetonów. Obróbka mechaniczna i termiczna tworzyw sztucznych (np. pleksi). Spawanie aluminium, zgrzewanie banerów. Mile widziane uprawnienia do składania i rozkładania rusztowań. Wymagane badania wysokościowe (brak przeciwskazań).

"MAIK" AGENCJA REKLAMOWA JANUSZ BABICZ, BARBARA TYNECKA - BABICZ SPÓŁKA JAWNA
Polska
lubelskie
m. Lublin
Lublin
Lublin INŻYNIERSKA 8P

tel.81 748 78 00, 668 368 430
email:info@maik.pl

Telefon: 81 748 78 00, 668 368 430