admin
16-02-17 0 Odsłon

Praca na stanowisku:MODERATOR DS. E-COMMERCE
specjalista sprzedaży internetowej

Jarosława Iwaszkiewicza 15, 83-200 Starogard Gdański, powiat: starogardzki, woj: pomorskie

Obowiązki:
- budowanie wizerunku marki w sieci,
- planowanie i realizacja kampanii sprzedażowych w kanałach e-commerce,
- obsługa sklepu internetowego (dodawanie produktów na strone, tworzenie treści),
- monitorowanie działań w zakresie SEO i SEM,
- monitoring i analiza konkurencyjności oferty na rynku e- commenrce,
- udział w planowaniu magazynu.

Oferujemy:
Umowa o pracę na czas określony

Opis

Wymagania
wykształcenie: średnie zawodowe, kierunek: handlowe
wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Inne wymagania: - mile widziane doświadczenie w pracy związanej z marketingem,
- podstawowa znajomość HTML/CSS,
- zaintersowanie branżą e-commerce,
- podstawowa znajomość SEO/SEM, Google Analytics, AdWords,
- łatwość pisania tekstów reklamowych,
- dobra organizacja pracy i samodzielność w realizacji powirzonych zadań,
- dodatkowym atutem będzie znajomość profesionalnych standardów obsługi klienta oraz wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne.

Dane Pracodawcy
PESTAR SP. Z O. O.
Polska
pomorskie
starogardzki
Starogard Gdański
Starogard Gdański Jarosława Iwaszkiewicza 15

tel.58-56-237-19 wew.27
www.pestar.pl

Telefon: 58-56-237-19 wew.27