admin
11-01-18 0 Odsłon

Praca na stanowisku:MŁODSZY WYCHOWAWCA
wychowawca w placówkach oświatowych, wsparcia dziennego, wychowawczych i opiekuńczych oraz instytucjach pieczy zastępczej

Hetmańska 21, 43-600 Jaworzno, powiat: m. Jaworzno, woj: śląskie

Obowiązki:
Opieka i wychowanie dzieci w Domu Dziecka.

Oferujemy:
Umowa o pracę na czas określony

Opis

Wymagania
wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: Pedagogika, specjalizacja: preferowana opiekuńczo-wychowawcza, resocjalizacja, ogólna
Inne wymagania: mile widziane doświadczenie zawodowe oraz prawo jazdy kat. B

Dane Pracodawcy
Powiatowa Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza
Polska
śląskie
m. Jaworzno
Jaworzno
Jaworzno Hetmańska 21

tel.(0-32) 76 29 140, 76 29 141

Telefon: (0-32) 76 29 140, 76 29 141