admin
15-11-17 0 Odsłon

Praca na stanowisku:MŁODSZY SPRZEDAWCA - KASJER
sprzedawca*

Kościuszki 15, 59-700 Bolesławiec, powiat: bolesławiecki, woj: dolnośląskie

Obowiązki:
Dbanie o odpowiednią ekspozycję towaru, zatowarowanie sklepu, przygotowywanie i umieszczanie prawidłowych oznaczeń cenowych, dbanie o uprzejmą obsługę klienta. Praca w wymiarze 3/4 etatu

Oferujemy:
Umowa o pracę na czas określony
brutto

Opis

Wymagania
wykształcenie: podstawowe","średnie ogólnokształcące
wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Inne wymagania: Wykształcenie podstawowe, zawodowe, średnie, znajomość zasad obsługi klienta, sumienność i zaangażowanie, mile widziana umiejętność obsługi kasy fiskalnej, dyspozycyjność.
staż pracy ogółem: lata: 1

Dane Pracodawcy
Kaufland Polska Markety Sp. z o.o. Sp. k.
Polska
dolnośląskie
bolesławiecki
Bolesławiec
Bolesławiec Kościuszki 15

tel.75-7320412

Telefon: 75-7320412