admin
14-09-17 0 Odsłon

Praca na stanowisku:MŁODSZY SPECJALISTA DS.PRODUKCJI I SERWISU, JĘZYK ANGIELSKI, K/M
monter-elektronik - aparatura medyczna

Plac Bankowy 1, 00-139 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Obowiązki:
jw.

Oferujemy:
Umowa o pracę na okres próbny
ZFSS

Opis

Wymagania
zawód: Monter-elektronik - aparatura medyczna (wymagany staż - lata: 3)
wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne
języki: angielski, w mowie - bardzo dobry, w piśmie - bardzo dobry
uprawanienia: Zdolności manualne
Inne wymagania: Wykształcenie: średnie zawodowe, kierunek: technik elektronik, protetyk słuchu, trzy lata doświadczenia zawodowego, umiejętności: naprawa aparatów słuchowych, lutowanie, praca pod mikroskopem, zdolności manualne, średnio zaawansowana znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, obowiązki: naprawa aparatów słuchowych, obróbka plastyczna wkładek usznych i obudów aparatów ITE, pomiary i testowanie aparatów słuchowych, przyjmowanie zamówień na aparaty słuchowe wewnątrzuszne, wprowadzanie ich do systemu SAP, skanowanie i wysyłanie do LAB, przyjmowanie aparatów do naprawy, wyjaśnianie reklamacji, wystawianie faktur za naprawy aparatów słuchowych, kontakt z klientami, praca jednozmianowa, w godzinach 9-17. Zgłoszenie: monika.kocambasi@sonova.com
staż pracy ogółem: lata: 3

Dane Pracodawcy
SONOVA POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Polska
mazowieckie
m.st. Warszawa
M.st. Warszawa
Warszawa Plac Bankowy 1

tel.
email:monika.kocambasi@sonova.com