admin
13-02-18 0 Odsłon

Praca na stanowisku:MŁODSZY SPECJALISTA DS. MARKETINGU
specjalista do spraw marketingu i handlu

Miejsce Pracy
Cygana 4, 45-131 Opole, powiat: m. Opole, woj: opolskie

Obowiązki:
Pomoc w promocji produktów i usług, w prowadzeniu kampanii marketingowych, we
współpracy z agencjami reklamowymi, eventowymi, interaktywnymi,
drukarniami itp. analizie efektywności prowadzonych działań i projektów
oraz wielu innych czynnościach, które pomogą Ci rozwinąć swoje możliwości.Praca od 8-16

Oferujemy:
Umowa o pracę na czas nieokreślony

Opis
praca stała

Wymagania
wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Inne wymagania: - wykształcenie lub doświadczenie z zakresu marketingu.Szkolenia i praca na profesjonalnych narzędziach pracy

Dane Pracodawcy
ILLUSTRO DORADZTWO S.C. G. Rippel, N. Kotas-Rippel
Polska
opolskie
m. Opole
Opole
Opole Cygana 4

tel.775430560
email:rekrutacja@illustro.pl

Telefon: 775430560