admin
06-03-19 0 Odsłon

Praca na stanowisku:MŁODSZY SPECJALISTA DS. ADMINISTRACJI
pozostali pracownicy obsługi biura gdzie indziej niesklasyfikowani

Wyzwolenia 21, 47-300 Krapkowice, powiat: krapkowicki, woj: opolskie

Obowiązki:
1. Pomoc przy obsłudze biura firmy.
2. Obsługiwanie poczty tradycyjnej oraz elektronicznej.
3. Nadzór i porządkowanie dokumentów firmowych, z którymi pracownik ma styczność, oraz ich odpowiednie zabezpieczenie i archiwizacja.
4. Kompletowanie dokumentacji dotyczącej przyjmowania, awansowania, przenoszenia i zwalniania pracowników (w tym cudzoziemców i pozwolenia na pracę).
5. Ewidencjonowanie czasu pracy pracowników.
6. Prowadzenie rejestru wydawanych delegacji służbowych oraz ich wystawianie.
7. Bieżąca obsługa pracowników.
8. Nadzór/kontrola nad badaniami lekarskimi, BHP (pilnowanie ważności i zgłaszanie kierownikom).

Oferujemy:
Umowa o pracę na okres próbny

Opis
praca stała

Wymagania
wykształcenie: średnie ogólnokształcące
języki: ukraiński, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
uprawanienia: prawo jazdy kat. B","uczciwość, dyspozycyjność, chęć do pracy","bardzo dobra organizacja pracy, sumienność, odpowiedzialność","dokładność, samodzielność
Inne wymagania: Umiejętność 2 : bardzo dobra znajomośc ustawodawstwa w zakresie zatrudniania cudzoziemców - mile widziane
Umiejętność 1 : bardzo dobra obsługa komputera i MS Office (word, excel)

staż pracy ogółem: lata: 2

Dane Pracodawcy
KM-HYDRO S.C. PIOTR CHMIELECKI, MAGDA I ŁUKASZ KOWALSCY
Polska
opolskie
krapkowicki
Krapkowice
Krapkowice Wyzwolenia 21

tel.
email:praca@km-hydro.com