admin
14-02-18 0 Odsłon

Praca na stanowisku:MŁODSZY OPERATOR PRODUKCJI
monter podzespołów i zespołów elektronicznych

Miejsce Pracy
82-300 Elbląg, powiat: m. Elbląg, woj: warmińsko-mazurskie

Obowiązki:
- Obróbka profili PCV (cięcie, wiercenie, frezowanie),
- Składanie konstrukcji PCV,
- Okuwanie okien, etykietowanie,
- Miejsce pracy: Elbląg (Pracodawca zapewnia możliwość zakwaterowania, wyżywienia, sfinansowanie kosztów dojazdu)
- Kontakt telefoniczny 603-420-028,
- Kontakt e-mail: rekrutacja.tczew@toolip.pl

Oferujemy:
Umowa o pracę na czas określony

Opis

Wymagania
wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
uprawanienia: Praca w zespole"
Inne wymagania: sumienność, odpowiedzialność, umiejętność obslugi elektronarzędzi

Dane Pracodawcy
TOOLIP HR SPÓŁKA Z O.O.
Polska
warmińsko-mazurskie
m. Elbląg
Elbląg
Elbląg Gdańska 32

tel.603-420-028
email:rekrutacja.tczew@toolip.pl

Telefon: 603-420-028