admin
13-02-18 0 Odsłon

Praca na stanowisku:MŁODSZY OPERATOR LINII SMT/SERWISANT
monter-elektronik*

Portowa 13B, 76-200 Słupsk, powiat: m. Słupsk, woj: pomorskie

Obowiązki:
przygotowywanie, programowanie i bieżąca obsługa maszyn na linii montażu powierzchniowego SMT (drukarka, Picku0026Pale, piec Reflow), dbanie o ciągłość produkcji, wykonywanie przeglądów maszyn, analityczne podejście do rozwiązywania problemów. Umowa na 3 miesiące; godziny pracy: 7.00- 15.00

Oferujemy:
Umowa o pracę na okres próbny

Opis

Wymagania
wykształcenie: średnie zawodowe
Inne wymagania: wykształcenie min. średnie techniczne (preferowane elektronika, elektrotechnika, automatyka, mechatronika; duża koncentracja na wykonywanym zadaniu, odpowiedzialność za wykonywane zadania, przywiązanie wagi do szczegółów, gotowość do pracy w systemie 3 - zmianowym lub pracy w nadgodzinach (również weekendy), mile widziane doświadczenie na stanowisku operatora maszyn SMT, znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym (warunek konieczny)

Dane Pracodawcy
Apator Telemetria Sp. z o.o.
Polska
pomorskie
m. Słupsk
Słupsk
Słupsk Portowa 13B

tel.
email:cv.dz.produkcji@telemetria.eu