admin
14-11-18 0 Odsłon

Praca na stanowisku:MŁODSZY ASYSTENT W SEKCJI HIGIENY ŻYWNOŚCI ŻYWIENIA I PRZEDMIOTÓW UŻYTKU
inspektor sanitarny

Królewiecka 195, 82-300 Elbląg, powiat: m. Elbląg, woj: warmińsko-mazurskie

Obowiązki:
Nadzór sanitarny nad bezpieczeństwem żywności i żywienia, przedmiotami użytku oraz kosmetykami - przeprowadzanie kontroli sanitarnych i innych czynności, stosowanie obowiązujących przepisów prawa w zakresie w/w nadzoru, terminowa realizacja wszystkich zadań związanych z wykonywaną pracą, sporządzanie i prowadzenie dokumentacji nadzorowanych obiektów zgodnie z przepisami prawa oraz wytycznymi, prowadzenie postępowania administracyjnego i mandatowego w przypadku naruszeń przepisów sanitarno-higienicznych, współpraca z pracownikami innych komórek organizacyjnych PSSE, opracowywanie planów, ocen, opinii, sprawozdań itp. związanych z wykonywanymi zadaniami, uczestnictwo w szkoleniach podnoszących wiedzę i umiejętności

Tygodniowy wymiar czasu pracy - 37:55
od poniedziałku do piątku w godz. 7.25-15.00
Wynagrodzenie do uzgodnienia.
Termin naboru dokumentów aplikacyjnych do 26.11.2018r.
Przewidywany okres zatrudnienia: 01.12.2018r.-30.09.2019r.

Oferujemy:
Umowa o pracę na czas określony

Opis

Wymagania
wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne
Inne wymagania: Dobry stan zdrowia - 70% pracy w terenie - kontrola obiektów.
Ukończone studia wyższe w zakresie medycyny, medycyny weterynaryjnej lub inne wyższe na jednym z poniżej wyszczególnionych kierunków: Technologia żywności, Towaroznawstwo, Dietetyka, Zdrowie publiczne, Inżynieria sanitarna, Ochrona środowiska, Technologia uzdatniania wody, Biologia, Biotechnologia,Zdrowie publiczne.
Doświadczenie zawodowe: minimum 1 rok.
Umiejętność samodzielnej pracy, umiejętność pracy w zespole,
obsługa komputera (pakier MC office) i urządzeń biurowych (kser,skaner,fax itp.),
umiejętność redagowania pism,
minimum dobra znajomość jednego języka zachodniego (j.angielski lub niemiecki) w mowie i piśmie,
komunikatywność, bezkonfliktowość,
dyspozycyjność (gotowość świadczenia pracy - o każdej porze doby i w każdym dniu tygodnia wg potrzeb),
wykonywanie zadań w sytuacjach stresowych.
staż pracy ogółem: lata: 1

Dane Pracodawcy
Powiatowa Stacja Sanitarno - Epidemiologiczna
Polska
warmińsko-mazurskie
m. Elbląg
Elbląg
Elbląg Królewiecka 195

tel.55 232 74 31

Telefon: 55 232 74 31