admin
07-03-19 0 Odsłon

Praca na stanowisku:MŁODSZY ADMINISTRATOR SIECI TELEINFORMATYCZNEJ
pozostali operatorzy urządzeń telekomunikacyjnych

Miejsce Pracy
90-043 Łódź, powiat: m. Łódź, woj: łódzkie

Obowiązki:
Opis stanowiska i wymagania:
- Instalacja i konfiguracja urządzeń sieciowych: m.in. przełączników, router Cisco,
- Konfiguracja urządzeń radiowych sieci Wifi
- Znajomość budowy i eksploatacji sieci światłowodowej GPON
- Podstawy obsługi środowiska Linux
- Komunikatywna znajomość języka angielskiego
- Skrupulatność, dokładność, sumienność
- Prawo jazdy

Oferujemy:
Umowa o pracę na okres próbny

Opis

Wymagania
wykształcenie: średnie zawodowe
języki: angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
uprawanienia: prawo jazdy kat B

Dane Pracodawcy
TPnets.com sp. z o.o.
Polska
łódzkie
m. Łódź
Łódź
Łódź Targowa 35

tel.
email:beata@mnc.pl