admin
07-03-19 0 Odsłon

Praca na stanowisku:MISTRZ WYDZIAŁU MONTAŻU
pozostali mistrzowie produkcji w przemyśle przetwórczym

Przemysłowa 12, 63-600 Kępno, powiat: kępiński, woj: wielkopolskie

Obowiązki:
Organizowanie, wykonywanie zadań produkcyjnych. Podział zadań oraz koordynacja pracy podległych brygadzistów. Znajomość rysunku technicznego. Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: 3 500 - 4 500 PLN

Opis

Wymagania
wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne
uprawanienia: PRAWO JAZDY KAT. B*
staż pracy ogółem: lata: 0, miesiące: 1

Dane Pracodawcy
"CHEMOMET" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Polska
wielkopolskie
kępiński
Kępno
Kępno Przemysłowa 12

tel.62 79 13 800

Telefon: 62 79 13 800