admin
15-11-17 0 Odsłon

Praca na stanowisku:MECHANIK URZĄDZEŃ AUTOMATYKI PRZEMYSŁOWEJ
mechanik automatyki przemysłowej i urządzeń precyzyjnych*

SZKOLNA 15, 47-225 Kędzierzyn-Koźle, powiat: kędzierzyńsko-kozielski, woj: opolskie

Obowiązki:
prace konserwacyjno-montażowe układów automatyki i pomiarów

Oferujemy:
Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: do 2 700 PLN

Opis

Wymagania
wykształcenie: zasadnicze zawodowe
zawód: Mechanik automatyki przemysłowej i urządzeń precyzyjnych*
Inne wymagania: wyk. minimum zawodowe kierunkowe lub elektryczne, doświadzenie mile widziane, mile widziana znajomość języków obcych
Praca od pn-pt w godz. od 7-15

Dane Pracodawcy
PCC ENERGETYKA BLACHOWNIA SP.Z O.O.
Polska
opolskie
kędzierzyńsko-kozielski
Kędzierzyn-Koźle
Kędzierzyn-Koźle SZKOLNA 15

tel.697 662 768
email:janusz.cieslik@pcc.eu

Telefon: 697 662 768