admin
14-11-18 0 Odsłon

Praca na stanowisku:MECHANIK SERWISOWY
mechanik maszyn i urządzeń przemysłowych

Miejsce Pracy
43-195 Mikołów, powiat: mikołowski, woj: śląskie

Obowiązki:
Naprawa i przeglądy wózków widłowych
-praca na warsztacie.
Praca stacjonarna w siedzibie firmy + sporadyczne wyjazdy do klienta.
OKRES ZATRUDNIENIA W PRZYPADKU PRACY NA PODSTAWIE UMOWY:
Umowa na okres próbny 3 m-ce
MIEJSCE WYKONYWANIA PRACY:
Mikołów
PRACA W DNIACH I GODZINACH:
Pn-pt 7-15

Oferujemy:
Umowa o pracę na okres próbny

Opis

Wymagania
wykształcenie: zasadnicze zawodowe, mechaniczne
Inne wymagania: Wykształcenie: minim. zawodowe(kierunek mechaniczny). Doświadczenie: na danym stanowisku - mile widziane. Uprawnienia : UDT do przeglądów i napraw - mile widziane. Prawo jazdy kat. B (Pracodawca zapewnia samochód służbowy do celów służbowych)

Dane Pracodawcy
"MODERATOR" PRZEDS.USŁUGOWO HANDLOWE ALFRED PASZEK
Polska
śląskie
mikołowski
Mikołów
Mikołów Rybnicka 110

tel.32 7385440

Telefon: 32 7385440